Adeem The Artist, geboren als Kyle Bingham timmert al een aantal jaar aan de weg als singer/songwriter. Afgelopen jaar zocht Adeem contact via Twitter met het label Thirty Tigers en al snel werd er een platencontract getekend. Nu is daar dan Adeem’s negende studio album getiteld: ‘White Trash Revelry’. Waarbij Adeem de hulp in riep van een crowdfunding om het album kosten dekkend te maken.
De plaat gaat over de ervaringen van Adeem als een niet binair individu. Geboren en getogen in het zuiden van de States. Opener van de plaat schreef Adeem toen hun mochten optreden voor NASCAR coureur Kyle Petty. Naar wie Adeem vernoemd werd. Adeem wilde zichzelf bewijzen en schreef toen ‘Carolina’. Door het album heen worden diverse thema’s behandeld zoals sociale ongelijkheid op ‘Heritage of Arrogance’ maar ook de discriminatie van de LHBTIQ+ mensen op ‘Redneck Unread Hicks’. De afsluiter van de plaat ‘My America’ is een antwoord op het conservatieve protestlied ‘Am I the Only One’ van Aaron Lewis.
De elf nummers zijn voorzien van een heerlijk Americana sausje soms wat rustig maar ook opgewekt zoals op het nummer ‘Run This Town’. Al met al levert Adeem The Artist een heel fijn album af met belangrijke thematiek en dito muziek. (Thirty Tigers)