Bart Ryan Wanna Be

Dit is de nieuwe video single van de vanuit Nashville opererende award-winning producer, performer, singer-songwriter Bart Ryan. Het liedje Wanna Be komt van Bart’s nieuwe CD Starlight and Tall Tales die in maart 2020 zal uitkomen. Bart schreef Wanna Be in zijn basement studio in Nashville. Het omschrijft op het oog een simpel verhaal over het vasthouden aan iets wat je dierbaar is net voordat het aan je ontglipt. Een liedje over de hoop dat het je niet te vaak overkomt. Bart wordt daarin bijgestaan door een aantal heavy hitters uit L.A. en Nashville, waaronder Jim Evans op drums (Clay McClinton, Shaun Murphy, Alex Harvey), Ted Russell Kamp op basgitaar (Shooter Jennings, Duff Mckagen), blazerssectie bestaat uit Steve Smartt en Jeff Byrd (Delbert McClinton, Vince Gill). Ben Miller en Lindsey Penner hebben er echt werk van gemaakt.

Hier zijn de voorlopig bevestigde concert data in de EU.

  • Friday, May 01, 2020 Wermelskirchen Haus Eifgen (Frühlingsfestival) DE
  • Saturday, May 02, 2020 Homburg (Saar) Mandy’s Lounge DE
  • Sunday, May 03, 2020 Sliedrecht The Moonshine NL
  • Wednesday, May 06, 2020 Bocholt Kulturort Alten Molkerei DE
  • Friday, May 08, 2020 Leeuwarden Noardewyn LIVE (Omroep Friesland) NL
  • Saturday, May 09, 2020 Millingen aan de Rijn CD release PartyGrand Café De M’ooije Waard NL
  • Sunday, May 10, 2020 Roosendaal Ergens Anders NL
  • Wednesday, May 13, 2020 Leeuwarden Paddy O’Ryan NL
  • Thursday, May 14, 2020 Bielefeld Klosterplatz Bielefeld-Altstadt DE
  • Friday, May 15, 2020 Etten-Leur Up Close & Personal Sessions NL
  • Saturday, May 16, 2020 Vlaardingen Omroep Vlaardingen (Country Behind the Dykes) NL
  • Sunday, May 17, 2020 Ossenisse t Schallemaaj NL
  • Tuesday, May 19, 2020 Bergen Op Zoom Crossroads NL

Redactie Auteur